Bir Tayland Yolculuğu #YtüGekaSpor

Yayınlandı | 0 yorum


Bir Tayland Yolculuğu #YtüGekaSpor

 

 

Evvel zaman içinde bir halı saha futbol turnuvası belirir. Öyle bir turnuva olmuştur ki her sene bir çok ülke kendi temsilcisini belirlemek için yüzlerce takım arasından 1 takım seçer. Bu takım kendi ülkesinin finalisti olduktan sonra dünya kupası için önceden belirlenen ülkeye gidip ülkesini temsil etmektedir. Şüphesiz ki bu turnuvanın ismi f5cw olmuştur ve bu turnuvanın Türkiye temsilcisi Ytü Gekaspor olacaktır.

Yıldızlar Liginin bıçkın delikanlılarından oluşan bir takım YtüGekaSpor olarak f5cw halı saha turnuvasına katıldı. Üstüne üstlük bu delikanlılar Türkiye şampiyonasının İstanbul Anadolu Yakası şampiyonu olup Türkiye finallerinde son 18 takıma kalmıştır.

Bu sene f5cw dünya kupası Tayland’da yapılacaktır. Bu konuda hiç mi bir şey yapamayız? Tabiki de GEKA RUHUNU o sahaya taşıyacak Gekasporun 6. adamı Gekolar olarak sahanın kenarında yerimizi alacağız ve;
Ses tellerimiz patlayana kadar
Son rakip çocuğunu ağlatana kadar
Son meşalemiz bitene kadar
Atkılarımız parçalanana kadar
Maçın son dakikasına kadar
GEKA’larımızı Ytü’lü gezginler olarak Tayland’a gönderebilmek için mücadele edeceğiz.

Bir taraftar whatsapp grubu oluşturduk. cumartesi hep birlikte sahada olacağız. SON OLARAK: Şşş bu yazıyı sonuna kadar okuyan kişi, final haftanda sıkılmadan üşenmeden kalkıp bu yazıyı okuduysan seni de şakşakçıların arasına bekliyoruz hadi yaz bize!!

 

 

Bir Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir