Davutpaşa Kampı | 14 Mayıs 2018

Yayınlandı | 0 yorum


Davutpaşa Kampı | 14 Mayıs 2018

Davutpaşa’nın doğasına can katan yılın son etkinliği Davutpaşa Kampımız kapıda!

Okulumuzu sadece derse girmek için değil geceden sabaha o doğanın havasını kamp eşliğinde solumak için kullanacağız. Daha önce kamp yapmayanlar kamp deneyimini evlerinin en yakın yerinde, doğa içinde deneyim kazanabilecekleri ve kamp hayatları boyunca ihtiyaç duyacakları bilgileri tek gecede edinebilecekler. Kulübümüzdeki insanlarla bir arada güzel bir geceyi; etkinlikler, atölyeler ve çeşitli sohbetler eşliğinde Davutpaşa Kampı anılarına ekleyeceğiz! Yer yer kendimiz çalıp oynayacağız, bazı zamanlar çalgısız oynayacağız belki de 🙂

Bunların yanında belli başlı temel kurallarımız da olacak onlardan birisi kesinlikle okula alkol sokmak yasak kamp alanında herhangi bir alkol tüketen kişi görülürse yetkili kişi tarafından çadırı sökülüp kamp alanından maalesef çıkarılacak.
Bunun yanında okul şartları nedeniyle çadırlarda kızlar kızlarla erkekler erkeklerle kalabilecek sadece. (Sevgililerin aaaaa dediğini duyabiliyoruz ama maalesef elimizden bir şey gelmiyor güvenlik amirliğinden böyle talimat geldi.)

Gelin tanışalım ve beraber kamp yapalım. İlk defa kamp yapıyorum şehir dışına çıkamıyorum diyenler, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ve gelin okulda kamp deneyimini yaşayalım.
Etkinliğimiz sadece GEKA üyelerine açıktır.

14 Mayıs’ta konser alanında yapacağımız kampımıza davetlisiniz. Çadır, mat ve tulumunuzu kapıp gelin!

Form Linki: https://goo.gl/forms/EqV1IdR0ue2QIXJK2

Bir Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir