Eskişehir Gezisi | 11 Kasım 2018

Yayınlandı | 0 yorum


Eskişehir Gezisi | 11 Kasım 2018

Ve şimdi çok daha güçlü geliyoruz!!!

Merakla beklediğiniz ertelenen gezimizle 11 Kasım’da Eskişehir‘e gidiyoruz!! Cumartesiyi pazara bağlayan gece saat 3te Davutpaşa’dan kalkan otobüslerimizle yola çıkıp günübirlik olacak şekilde Eskişehir’i gezip pazar akşamı geri döneceğiiiz.

Eskişehir’e gideceğiz ama orada neler yapacağız dediğinizi duyar gibiyiz. Hemmen açıklayalım, sabah saat 08.00’da Odunpazarı‘na varmış olacağız, panoramik Eskişehir manzarası eşliğinde kahvaltımızı yapıp Odunpazarı’nın güzel sokaklarında dolaşıp evlerini göreceğiz ardından Balmumu Heykel Müzesi‘ni gezmeye başlayacağız. Bundan sonra bi süre serbest zamanımız olacak sonrasında toplaşıp Sazova Parkı’na geçeceğiz. Daha sonra bizim ennn sevdiğimiz kısım olan yemek kısmı geliyor, Köfteci Yusuf‘ta akşam yemeğimizi yedikten sonra İstanbul’a dönüş yolcuğumuz başlayacak.

Otobüs ücretimiz gidiş dönüş 65 TL olacaktır Fiyatı düşürmeye çalışıyoruz 💸 Otobüslerimizde kontenjan bulunmaktadır. Bu yüzden çok geç kalmadan yer ayırtmakta fayda var.. Ücretleri perşembe günü saat 18:00’e kadar iletişimdeki koordinatörlerimize verebilirsiniz.

Katılım docsu yenilenmiştir, katılım sağlayabilmeniz için aşağıdaki yenilenen docs’u doldurmanız gerekli. Daha detaylı bilgi için koordinatör arkadaşlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Yeni Docs Linki: http://bit.ly/ESKISEHIRGEZISI

 

İletişim:
Bahadır Emre Karapınar – 0538 457 4345
Aslan Remzi Aydın – 0553 760 3839

Bir Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir