İğneada Kampı | 21-22 Ekim 2017

Yayınlandı | 0 yorum


İğneada Kampı | 21-22 Ekim 2017

Sezonun ilk kampı geldii!!!

İğneada Kırklareli 21-22 Ekim’deki kampımız için kayıt linki aşağıdaki bilet kısmındadır.

Peki neler yapıcaz bu kampta?
Kendimizi şehirden uzaklaştırıcaz, yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinicez. Birbirimizin yemeklerine dadanıcaz belki de.

Hazır yemek demişken arkadaşlar, herkes kendi yemeğini kendisi getirecek. Kendin pişir hep beraber yiyelim kuralına uyuyoruz.

Bunun dışında kampa katılacak herkes için üye zorunluluğumuz vardır ve okuldan otobüs (Davutpaşa kampüsünden) kalkacak. Ayrıca kendi imkanlarıyla gelenlerden tabi ki de ücret almıyoruz. (otostop,araba vb.) Otobüs için belirli bir kontenjanımız var ve kayıtlarımızı 16 Ekim Pazartesi 20:00 da kapatacağız.

Otobüs fiyatımız şu an için ₺30. Sizler için daha uygun yerler arıyoruz. 16 Ekim ve 17 Ekim tarihlerinde iletişimdeki arkadaşlarımıza ödeme yapabilirsiniz. Daha sonradan ödeme kabul etmeyeceğiz

Konaklama için çadır, mat , tulum yeterli ve bunları sizlerin temin etmesi gerekiyor. Mat, tulum, kafa lambası ve düdük kampımızda zorunlu olan ekipmanlar.(eğer tulum konusunda sıkıntı yaşıyorsanız iletişimdeki numaralara ulaşabilirsiniz.)

Merak etmeyin sizin için outdoor firması ile anlaştık… Ekipmanları daha uygun fiyata alabilmeniz için outdoor firmalarıyla toplu sipariş için görüşüyoruz.

Kamp için bizler çok heyecanlıyız. Gelin tanışalım, kaynaşalım, beraber kamplayalım 🙂

*Kamp Başvuru Linki:* https://goo.gl/forms/tGKDIUVkEOs7mK1D3

 

İLETİŞİM:

Mert Batın Ünsalıcı – 0541 348 93 38
Nursu Karabağ – 0531 379 62 22
Tutku Karasakal – 0507 177 75 06

Bir Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir