3. YAŞ GÜNÜ | 21 ŞUBAT 2019

Yayınlandı | 0 yorum


3. YAŞ GÜNÜ | 21 ŞUBAT 2019

3. senesinde okulun en çok üyeye sahip yükselen değeri YTÜGEKA’nın değerli sakinleriii! 3. Yaş Günümüzü güzel bi’ kutlamayla taçlandıralım dedik ne dersiniz? 🥳 Kurulduğumuz günden bu yana dopdolu geçen çok arkadaş edindiren çok gezdiren çok yediren kulübümüzün 3. Yaş Günü kutlamasına hepinizi davet ediyoruz!

“Acaba tek gidilir mi? Ya sıkılırsam? Kimseyi de tanımıyorum ki…” gibi bütüüün sorularınızı bi kenara bırakıp geliyorsunuz çünkü bu kutlamada hepimiz birbirimizle tanışık oluyoruz! Evet, birbiriyle tanışmayan kimse kalmasın ve güzel dostluklar kurulsun istiyoruz. Bu yüzden her yeni yüze gülümseyerek “merhaba” diyoruz.

“Merhaba!” diyoruz ama bir kuralımız daha var, merhabalardan sonra kimse derslerden bahsetmiyor! Yok ben kaldım, yok iys rezaletti, yok zaten hoca bana kıldı… gibi muhabbetler yapmıyoruz çünkü biz burada stres atalım istiyoruz.

Bunların yanında dikkat çekmemiz gereken uffacık bir konu daha var: Mekan kadın erkek denkliğine dikkat edebiliyor bu yüzden sorun yaşamamak için çok abartmayalım.

Etkinliğimiz 21 Şubat Perşembe günü saat 21.00’da Champs Sports’da 🌝 Detaylar için iletişimdeki arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz.

İletişim
Cem Recep Çan: 0544 238 6989
Öznur Ölçek: 0531 735 1541

Bir Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir